Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Polityka prywatności i plików cookies

Napisali o mnie

Bajery Eli- napisali o mnie to strona, na której będę chwaliła się wpisami o mojej marce na innych portalach.

Bajery Eli- napisali o mnie to strona, na której będę chwaliła się wpisami o mojej marce, które pojawią się na innych portalach. W miarę, jak moja marka Bajery Eli rozwija się, staje się bardziej rozpoznawalna. Coraz częściej zdarza mi się udzielić wywiadu, czy napisać gościnnie artykuł biznesowy.

Prelekcja i warsztaty dla uczniów PSP im. S. Grafika w Zagoździu

Spotkania z uczniami to zawsze dla mnie wielka przyjemność, ponieważ ponad 40 lat pracowałam w zawodzie nauczyciela.

19 stycznia 2024 r. na zaproszenie Pani Dyrektor Joanny Osiak i pań pracujących w bibliotece p. Grażyny Świeczak  i p. Anny Oskroba-Suśniak byłam gościem w swojej macierzystej szkole.

 Myślą przewodnią spotkania był fragment z mojego rozdziału książki  “Warto podążać za swoimi marzeniami, bo nawet najmniejsza iskra może rozpalić ogień kreatywności “.

Jako współautorka książki „ Chcę więcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy opowiedziałam uczniom o tym, jak powstawała ta książka. Uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną „Jak powstaje książka” z fragmentami filmów z drukarni, które pokazywały proces drukowania i składania książki.

Następnie opowiedziałam o swojej pasji do rękodzieła. Dzieci mogły obejrzeć moje prace, które bardzo się podobały.                           

Po ogólnym spotkaniu odbyły się warsztaty szydełkowania dla klasy IV i V, podczas których dzieci uczyły się podstawowych ściegów. Wszyscy wyrazili chęć powtórzenia zajęć, co mnie bardzo cieszy, ponieważ moją misją jest zarażanie rękodziełem.

https://lukow.tv/artykul/aaa/1214825?fbclid=IwAR0a1OF_-QVTZEDaQaLwllIOCxmuy6xMq2ipmDTp14wv0QeavEe9zHUTp28

Kurs online- jajko na szydełku od podstaw

147,00 

Kurs online- jajko na szydełku to nauka szydełkowania jajka od podstaw. Razem ze mną wydziergasz jajko w 3 różnych wersjach. Opinia i recenzja kursu: Kurs online – jajko na szydełku od podstaw Eli Mroczek z Bajery Eli – opinia i recenzja kursu  

Przeczytaj więcej informacji

Szydełkowe ozdoby na choinkę – kurs

157,00 

Produkt elektroniczny- do pobrania oraz filmy do oglądania E-book 51 stron PDF- do bezpośredniego pobrania Filmy video- 4 godz., 50 min., 11 s. nagrań Forma publikacji: e-book + wideo ISBN: 978-83-969317-0-2  

Przeczytaj więcej informacji

Rękodzieło pozwala mi na twórcze wyrażenie siebie

W rozmowie z Eweliną Salwuk-Marko przyjrzałyśmy się bliżej tej rozwijającej się dziedzinie – biznesowi twórczemu po przejściu na emeryturę. Rozmawiałyśmy o tym, dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na założenie własnego biznesu w tej branży, jakie korzyści to za sobą niesie i jakie trudności można napotkać.

Szydełkowanie Bajery Eli- moja pasja na emeryturze

Z Mariolą Nowak-Jäger w ramach serii “Rękodzieło z pasji” rozmawiałyśmy o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć coś nowego. Wystarczy odrobina chęci i może okazać się, że pasja czeka tuż za rogiem.

Swój rękodzielniczy biznes zaczęłam przed trzema laty, po przejściu na emeryturę po 40 latach pracy w zawodzie nauczyciela.

Emerytura to czas, który dla wielu z nas oznacza zasłużony odpoczynek po latach ciężkiej pracy. Dla mnie to także okazja do rozwijania mojej pasji i kreatywnego wyrażania siebie.

Często w rozmowach z moimi znajomymi słyszę: “Co ja będę robić na emeryturze?” Myślę, że dla wielu emerytowanych kobiet, biznes twórczy może stać się ciekawą alternatywą. To nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, realizację artystycznych marzeń, ale także szansa na dodatkowe pieniądze.

Czy emerytura to dobry czas na nowe wyzwania?

Udzieliłam wywiadu portalowi Girlbosskie. Opowiedziałam o tym, jak po latach wróciłam do swojej rękodzielniczej pasji, którą przekształciłam w dochodowy biznes.

Produkty marki Bajery Eli- udział w sondzie miesiąca

Już po raz drugi wzięłam udział w sondzie na produkt miesiąca, którą organizuje portal Girlbosskie. Tym razem mój produkt- serwetki do koszyczka wielkanocnego, znalazł się na 3 miejscu podium.