Rękodzieło to sztuka wykorzystywania swoich rąk, aby wypełnić swoje serce

Logo sklep Bajery Eli- zielone koło z brążową falbanką, w środku koła serce z nitki, na obwodzie napis: BajeryEli rękodzieło

Rękodzieło Bajery Eli właśnie trafia do sieci, o czym jeszcze niedawno w ogóle bym nie pomyślała! Właśnie samodzielnie wyklikalam swój pierwszy sklep, w którym znajdziesz produktu wykonane wyłącznie przeze mnie.

Kim jestem?

Mam na imię Ela, jestem emerytowaną nauczycielką. W życiu prywatnym żoną, matką czterech córek, babcią dziewięciorga wnucząt i pasjonatką rękodzieła. Mieszkam na wsi, uprawiam działkę, lubię kwiaty, którymi się otaczam. Preferuję zdrowe odżywianie, dlatego piekę swój chlebek na zakwasie, uprawiam warzywa i robię przetwory bez chemii z własnych owoców .

Strona O mnie Sklep Artystyczno-Rękodzielniczy Bajery Eli

Rękodzieło Bajery Eli, czyli kilka słów o mojej pasji

Rękodzieło od dawna jest moją pasją. Zajmuję się rękodziełem w szerokim zakresie: z zamiłowaniem i zaangażowaniem szydełkuję, robię na drutach, szyję, wykonuję różne prace techniczno-plastyczne.

Do tej pory zrobiłam wiele rzeczy na własny użytek i dla rodziny, dzięki czemu mogłam realizować nowe pomysły i doskonalić swój warsztat pracy. Zaczęłam także dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi osobami zamieszczając filmiki instruktażowe na YouTube Ela M – YouTube. Jednak coraz większe zainteresowanie znajomych i osób trzecich wykonanymi przeze mnie przedmiotami, zainspirowało mnie do stworzenia własnego sklepu z rękodziełem Sklep z rękodziełem – Bajery Eli, gdzie z pewnością znajdziesz wiele interesujących przedmiotów dla siebie i swoich bliskich, a także do wystroju swojego domu.

Rękodzieło idealnie wpisuje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również tradycyjnych, gdy chcemy w nich stworzyć niepowtarzalny klimat i nastrój. Takie unikatowe rzeczy sprawią, że Twój dom zyska na oryginalności i wyjątkowości. Niektórym znudziły się plastikowe napisy przyklejane na ścianach czy wielkie obrazy z galerii i coraz częściej szukają czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Tym właśnie jest rękodzieło. Każdy produkt powstaje indywidualnie, nie ma raczej dwóch identycznych.

Jakie jest moje rękodzieło?

Jeśli chodzi o mnie, to w tworzenie każdego produktu wkładam wiele starań, aby był doskonały. Jest też tak, że wielokrotnie poprawiam, bo coś mi się nie podoba. Ktoś mi kiedyś powiedział, że “każdy towar znajdzie swojego kupca”, ja jednak bardzo się staram, aby ten mój przysłowiowy KUPIEC był zadowolony.

Moje produkty powstają z zamiłowania i pasji, w którą wkładam wiele serca. Każdą wolną chwilę poświęcam szydełkowaniu, robieniu na drutach lub innym pracom manualnym.

Podobnie jak wielu artystów mam też tak, że brak mi czasem weny twórczej i nic mi wtedy nie wychodzi. Bywa także, że mam zaczętych kilka projektów, do których nie chce mi się wracać. W rezultacie albo je pruję, albo jeszcze odkładam na lepsze czasy. Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, że rękodzieło jest dla mnie czystą przyjemnością.

Dlaczego warto wybrać sklep Bajery Eli?

Różnorodne i oryginalne produkty

Rękodzieło użytkowe, które oferuję w moim sklepie, to unikatowe akcesoria wystroju mieszkań, modne elementy odzieży, oryginalne dodatki handmade, których nie kupisz w sklepach sieciowych.
Znajdziesz tu dla siebie i swoich bliskich wyjątkowe produkty wykonane ręcznie, które mogą być oryginalnym prezentem na różne okazje. Sprawią, że użytkownik wyróżni się w swoim otoczeniu.

Przystępne ceny

Moje produkty powstają z zamiłowania i pasji, a ich cena nie odzwierciedla w pełni poświęconego czasu na ich wykonanie. Jest to praca wymagająca zazwyczaj precyzji i cierpliwości. Każdą wolną chwilę poświęcam szydełkowaniu, robieniu na drutach lub innym pracom manualnym.Ta praca jest dla mnie przyjemnością, przynosi mi wiele satysfakcji, ale jest także źródłem „dorobienia” do emerytury. Prowadzę nierejestrowaną działalność gospodarczą i ponoszę wszelkie opłaty z nią związane.

Wysoka jakość

W tym sklepie znajdziesz tylko przedmioty, które sama zrobiłam z zamiłowania do rękodzieła. Włożyłam wiele serca w wytworzenie każdego z nich oraz starań, aby był doskonały. Cieszy mnie szczególnie, kiedy otrzymuję informację, że Klient jest zadowolony.
Moje rękodzieło tworzę z materiałów produkcji polskiej. Sprawdzonych wielokrotnie w użytkowaniu, najwyższej jakości.
Zatem kupując je, docenisz polskie rękodzieło i jego twórcę, przyczynisz się do promocji małej polskiej firmy.

Produkty przyjazne środowisku

W trosce o środowisko naturalne w swoich pracach wykorzystuję najczęściej naturalne produkty ekologiczne, ulegające biodegradacji, czasem materiały wtórne dobrej jakości, a zakupy pakuję w opakowania z tzw. odzysku, a więc mogą to być pudełka na przykład po butach itp. Powtórne wykorzystanie pudełek, przyczynia się do ograniczenia produkcji niepotrzebnych odpadów i zaśmiecania środowiska.

Rękodzieło Bajery Eli- co mówią moi klienci?

Olga Wolańska (zweryfikowany) – 11 grudnia 2021

Przepiękne, starannie wykonane, jestem zachwycona tymi bombkami! Cuda!

Agnieszka (zweryfikowany) – 27 lutego 2023

Bardzo eleganckie produkty i dostawa.