Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Polityka prywatności i plików cookies

O mnie

Elżbieta Mroczek twórczyni marki Bajery Eli
Kim jestem?

Mam na imię Ela i jestem pasjonatką rękodzieła.

Posiadam Certyfikat Rękodzieła nadany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów. Projektuję i tworzę rękodzieło pod marką Bajery Eli

Jestem również współautorką książki „Chcę WWWięcej Jak zarabiać online na swojej wiedzy”, gdzie opisałam swoje doświadczenia i strategie zarabiania na moim hobby.

W życiu prywatnym żoną, matką czterech córek, babcią dziewięciorga wnucząt. Mieszkam na wsi, uprawiam działkę, lubię kwiaty, którymi się otaczam.

Rękodzieło Bajery Eli, czyli kilka słów o mojej pasji

Rękodzieło Bajery Eli trafiło do sieci, o czym jeszcze niedawno w ogóle bym nie pomyślała! Niedawno samodzielnie wyklikałam swój pierwszy sklep, w którym znajdziesz produkty wykonane wyłącznie przeze mnie.

Rękodzieło od dawna jest moją pasją. Zajmuję się rękodziełem w szerokim zakresie: z zamiłowaniem i zaangażowaniem szydełkuję, robię na drutach, szyję, wykonuję różne prace techniczno-plastyczne.

Do tej pory zrobiłam wiele rzeczy na własny użytek i dla rodziny, dzięki czemu mogłam realizować nowe pomysły i doskonalić swój warsztat pracy. Zaczęłam także dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi osobami zamieszczając filmiki instruktażowe na YouTube Ela M – YouTube. Jednak coraz większe zainteresowanie znajomych i osób trzecich wykonanymi przeze mnie przedmiotami, zainspirowało mnie do stworzenia własnego sklepu z rękodziełem Sklep z rękodziełem – Bajery Eli, gdzie z pewnością znajdziesz wiele interesujących przedmiotów dla siebie i swoich bliskich, a także do wystroju swojego domu.

Rękodzieło idealnie wpisuje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również tradycyjnych, gdy chcemy w nich stworzyć niepowtarzalny klimat i nastrój. Takie unikatowe rzeczy sprawią, że Twój dom zyska na oryginalności i wyjątkowości. Niektórym znudziły się plastikowe napisy przyklejane na ścianach czy wielkie obrazy z galerii i coraz częściej szukają czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Tym właśnie jest rękodzieło. Każdy produkt powstaje indywidualnie, nie ma raczej dwóch identycznych.

Jakie jest moje rękodzieło?

Jeśli chodzi o mnie, to w tworzenie każdego produktu wkładam wiele starań, aby był doskonały. Jest też tak, że wielokrotnie poprawiam, bo coś mi się nie podoba. Ktoś mi kiedyś powiedział, że “każdy towar znajdzie swojego kupca”, ja jednak bardzo się staram, aby ten mój przysłowiowy KUPIEC był zadowolony.

Moje produkty powstają z zamiłowania i pasji, w którą wkładam wiele serca. Każdą wolną chwilę poświęcam szydełkowaniu, robieniu na drutach lub innym pracom manualnym.

Podobnie jak wielu artystów mam też tak, że brak mi czasem weny twórczej i nic mi wtedy nie wychodzi. Bywa także, że mam zaczętych kilka projektów, do których nie chce mi się wracać. W rezultacie albo je pruję, albo jeszcze odkładam na lepsze czasy. Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, że rękodzieło jest dla mnie czystą przyjemnością.

Rękodzieło to sztuka wykorzystywania swoich rąk, aby wypełnić swoje serce.

Elżbieta Mroczek

Dlaczego warto wybrać sklep Bajery Eli?
Ikona różnorodne produkty handmade

Różnorodne i oryginalne produkty

Rękodzieło użytkowe, które oferuję w moim sklepie, to unikatowe akcesoria wystroju mieszkań, modne elementy odzieży, oryginalne dodatki handmade, których nie kupisz w sklepach sieciowych.
Każdą wolną chwilę poświęcam szydełkowaniu, robieniu na drutach lub innym pracom manualnym.
Znajdziesz tu dla siebie i swoich bliskich wyjątkowe produkty wykonane ręcznie, które mogą być oryginalnym prezentem na różne okazje.
Sprawią, że użytkownik wyróżni się w swoim otoczeniu.

Przystępne ceny - portfel pełen pieniędzy

Przystępne ceny

Moje produkty powstają z zamiłowania i pasji, a ich cena nie odzwierciedla w pełni poświęconego czasu na ich wykonanie.
Jest to praca wymagająca zazwyczaj precyzji i cierpliwości.
Jest ona dla mnie przyjemnością, przynosi mi wiele satysfakcji, ale jest także źródłem „dorobienia” do emerytury.
Prowadzę nierejestrowaną działalność gospodarczą i ponoszę wszelkie opłaty z nią związane.

Ikona najwyższa jakość produktów

Wysoka jakość

W tym sklepie znajdziesz tylko przedmioty, które sama zrobiłam z zamiłowania do rękodzieła. Włożyłam wiele serca w wytworzenie każdego z nich oraz starań, aby był doskonały. Cieszy mnie szczególnie, kiedy otrzymuję informację, że Klient jest zadowolony.
Moje rękodzieło tworzę z materiałów produkcji polskiej. Sprawdzonych wielokrotnie w użytkowaniu, najwyższej jakości.
Zatem kupując je, docenisz polskie rękodzieło i jego twórcę, przyczynisz się do promocji małej polskiej firmy.

Ikona ekologiczne materiały do szydełkowania

Produkty przyjazne środowisku

W trosce o środowisko naturalne w swoich pracach wykorzystuję
najczęściej naturalne produkty ekologiczne, ulegające biodegradacji, czasem materiały wtórne dobrej jakości, a zakupy pakuję w opakowania z tzw. odzysku, a więc mogą to być pudełka na przykład po butach itp.

Powtórne wykorzystanie pudełek, przyczynia się do ograniczenia produkcji niepotrzebnych odpadów i zaśmiecania środowiska.

Rękodzieło Bajery Eli- co mówią moi klienci?

Olga Wolańska (zweryfikowany) – 11 grudnia 2021

Przepiękne, starannie wykonane, jestem zachwycona tymi bombkami! Cuda!

Agnieszka (zweryfikowany) – 27 lutego 2023

Bardzo eleganckie produkty i dostawa.

Może Ci się spodobają: