Strona O mnie Sklep Artystyczno-Rękodzielniczy Bajery Eli

Sklep z rękodziełem, czyli kilka słów o mojej pasji

Moje rękodzieło właśnie trafia do sieci, o czym jeszcze niedawno w ogóle bym nie pomyślała!

Mam na imię Ela i właśnie stworzyłam swój pierwszy sklep z rękodziełem.

Rękodzieło od dawna jest moją pasją. Zajmuję się rękodziełem w szerokim zakresie: z zamiłowaniem i zaangażowaniem szydełkuję, robię na drutach, szyję, wykonuję różne prace techniczno-plastyczne.

Do tej pory zrobiłam wiele rzeczy na własny użytek i dla rodziny, dzięki czemu mogłam realizować nowe pomysły i doskonalić swój warsztat pracy. Zaczęłam także dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi osobami zamieszczając filmiki instruktażowe na YouTube Ela M – YouTube. Jednak coraz większe zainteresowanie znajomych i osób trzecich wykonanymi przeze mnie przedmiotami, zainspirowało mnie do stworzenia własnego sklepu z rękodziełem Sklep z rękodziełem – Bajery Eli, gdzie z pewnością znajdziesz wiele interesujących przedmiotów dla siebie i swoich bliskich, a także do wystroju swojego domu.

Rękodzieło idealnie wpisuje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również tradycyjnych, gdy chcemy w nich stworzyć niepowtarzalny klimat i nastrój. Takie unikatowe rzeczy sprawią, że Twój dom zyska na oryginalności i wyjątkowości. Niektórym znudziły się plastikowe napisy przyklejane na ścianach czy wielkie obrazy z galerii i coraz częściej szukają czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Tym właśnie jest rękodzieło. Każdy produkt powstaje indywidualnie, nie ma raczej dwóch identycznych.

Jakie jest moje rękodzieło?

Jeśli chodzi o mnie, to w tworzenie każdego produktu wkładam wiele starań, aby był doskonały. Jest też tak, że wielokrotnie poprawiam, bo coś mi się nie podoba. Ktoś mi kiedyś powiedział, że „każdy towar znajdzie swojego kupca”, ja jednak bardzo się staram, aby ten mój przysłowiowy KUPIEC był zadowolony.

Moje produkty powstają z zamiłowania i pasji, w którą wkładam wiele serca. Każdą wolną chwilę poświęcam szydełkowaniu, robieniu na drutach lub innym pracom manualnym.

Podobnie jak wielu artystów mam też tak, że brak mi czasem weny twórczej i nic mi wtedy nie wychodzi. Bywa także, że mam zaczętych kilka projektów, do których nie chce mi się wracać. W rezultacie albo je pruję, albo jeszcze odkładam na lepsze czasy. Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, że rękodzieło jest dla mnie czystą przyjemnością.