Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Polityka prywatności i plików cookies
Zakładka zrobiona z kordonka w kolorze turkusowym, na szydełku, w formie ołówka leżąca obok książki "Chcę Wwwięcej".

Rozwój marki Bajery Eli dzięki Top Women w e-biznesie

Jestem dumną uczestniczką programu edukacyjno-rozwojowego Top Women w e-biznesie. Pomimo liczby 1000 kandydatek, udało mi się zdobyć miejsce w tym prestiżowym programie, do którego zakwalifikowało się 250 kobiet. Jest to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także szansa na dalszy rozwój marki Bajery Eli.

Jestem niezmiernie podekscytowana udziałem w tym szkoleniu. Dla mnie, jako kobiety dojrzałej, która niedawno weszła do świata online, jest to naprawdę sukces.

Rozpoczęłam swój rękodzielniczy biznes stosunkowo niedawno, bo zaledwie 3 lata temu, kiedy przeszłam na emeryturę. Po latach pracy na etacie, zdecydowałam się poświęcić czas mojej pasji – rękodziełu. Co ciekawe, ta pasja przynosi mi nie tylko ogromną satysfakcję, ale także dodatkowy dochód. Program Top Women w e-biznesie jest dla mnie kolejnym krokiem w dążeniu do rozwoju i pogłębienia mojej wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności.

Wyznaję zasadę, że na naukę nigdy nie jest za późno i każdy czas jest dobry, żeby ruszyć z miejsca! Jeszcze raz podkreślę swoją radość z tego, że mnie wybrano, tym bardziej , że udział w tych szkoleniach jest darmowy!

Jak poszczególne moduły kursu mogą wspomóc rozwój marki Bajery Eli?

Szkolenia w programie Top Women odbywają się w systemie weekendowym. Do tej pory odbyły się 2 moduły. Zdobytą wiedzę podczas tych spotkań na pewno zastosuję w swojej działalności.

Moduł 1: Wizerunkowa Metamorfoza

W budowaniu biznesu rękodzielniczego wizerunek odgrywa kluczową rolę. Dowiedziałam się, jak budować pewność siebie dzięki ubraniom i dodatkom i zadbać o profesjonalny wizerunek mojej marki. Pomoże w tym niewątpliwie świadoma pielęgnacja ciała i włosów przy użyciu właściwie dobranych kosmetyków oraz troska o odpowiedni tryb życia. Należy szukać mocy w sobie i wykorzystać swój potencjał w budowaniu i rozwijaniu biznesu. Dzięki tym informacjom będę mogła skuteczniej promować swoje wyroby online oraz zyskać zaufanie klientów. W końcu pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w świecie e-commerce.

Moduł 2: Bądź dla siebie szefem

Chociaż jestem pasjonatką rękodzieła, działalność gospodarcza to dla mnie nowy teren. Moduł ten przybliżył mi niezbędną wiedzę na temat prowadzenia własnego biznesu. Dowiedziałam się, jakie zasady, korzyści i ograniczenia wynikają z wyboru konkretnej formy działalności. Jak wybrać odpowiednią formę działalności dostosowaną do rozwoju mojej marki Bajery Eli.

Poznam tajniki księgowości, aspekty prawne oraz obowiązujące dokumenty. Dzięki temu będę mogła lepiej zarządzać finansami i unikać pułapek, które mogą czyhać na początkujących przedsiębiorców.

Co jeszcze przede mną?

Przede mną jeszcze 5 modułów rozłożonych w czasie do 11 maja 2024r.:

  • Strona www, blog
  • E-commerce
  • Marketplace
  • Top in Social

Mam już swój sklep online z własnym rękodziełem, prowadzę bloga oraz publikuję w mediach społecznościowych. Jednak Internet zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego wszystkie nowości na pewno będą bardzo przydatne. Jestem przekonana, że nauka usprawni moją działalność online.

Ostatni moduł poświęcony social mediom będzie dla mnie niezwykle cenny. Nauczę się prowadzić skuteczną komunikację oraz sprzedaż w mediach społecznościowych. Będę mogła lepiej angażować moją społeczność, promować moje wyroby oraz budować więź z klientami.

Udział w programie Top Women w e-biznesie stanowi dla mnie nie tylko szansę na zdobycie wiedzy, ale także wsparcie oraz wpłynie pozytywnie na rozwój marki Bajery Eli.

Pokazuje również, że nawet po wielu latach pracy na etacie, można znaleźć nowe wyzwania i pasje, które przynoszą dodatkowy dochód. Jestem gotowa na to, co przyniesie przyszłość, i z niecierpliwością czekam na kolejne kroki w mojej przedsiębiorczej przygodzie.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobają: