Rękodzieło użytkowe, które oferuję w moim sklepie online, to unikatowe akcesoria wystroju mieszkań, modne elementy odzieży, oryginalne dodatki handmade, których nie kupisz w sklepach sieciowych.

Znajdziesz tu dla siebie i swoich bliskich wyjątkowe produkty wykonane ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Prace, które mogą być oryginalnym prezentem na różne okazje, sprawią, że użytkownik wyróżni się w swoim otoczeniu.

Skoro  gościsz tutaj, więc szukasz czegoś wyjątkowego, chcesz sprawić sobie lub komuś przyjemność. Wobec tego zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojego sklepu Sklep z rękodziełem – Bajery Eli.

Rękodzieło użytkowe w sklepie Bajery Eli:

W tym sklepie znajdziesz tylko przedmioty, które sama zrobiłam z zamiłowania do rękodzieła. Włożyłam wiele serca w wytworzenie każdego z nich. Zatem kupując je, docenisz polskie rękodzieło i jego twórcę, przyczynisz się do promocji małej polskiej firmy.

Moje rękodzieło tworzę z materiałów produkcji polskiej. Sprawdzonych wielokrotnie w użytkowaniu, najwyższej jakości. Ta praca jest dla mnie przyjemnością, przynosi mi wiele satysfakcji. Cieszy mnie szczególnie, kiedy widzę, że Klient jest zadowolony.

Jeśli rzecz, która Cię interesuje, aktualnie nie jest dostępna od ręki, mogę ją zrobić dla Ciebie na zamówienie. Czas realizacji zamówienia zależy od wielu czynników, ale ostatecznie staram się zrealizować zamówienie w ciągu dwóch tygodni. Wyjątkami mogą być jakieś większe prace lub ich ilość. W celu uzgodnienia szczegółów, takich jak: wzór, kolor, wielkość itp. zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@bajeryeli.pl. Wykonuję zamówienia indywidualnie wg życzeń Klienta.

W trosce o środowisko naturalne moje produkty pakuję czasem w opakowania z tzw. odzysku, a więc mogą to być pudełka na przykład po zabawkach, butach lub innych rzeczach. Uważam, że powtórne wykorzystanie pudełek, przyczynia się do ograniczenia produkcji niepotrzebnych odpadów i zaśmiecania środowiska.

Rękodzieło od Bajery Eli